23:47
Проет Globus - платит за просмотр рекламы!
Заробіток в інтернеті без вкладень в офіційно зареєстрованої компанії ! Спробував сам. Нещодавно відкрився сайт по заробітку за перегляд реклами на ПК , планшетів і Андроїд , Платять за перегляд реклами. ( ви все одно це робите )
Щоб почати заробляти на перегляді реклами в Globus треба:
1)Зареєструватися https://sashaq.globus-inter.com ;
2) Встановити спеціальну програму для смартфона , планшета або комп'ютера ;
3) Увійти в програму з Вашим логіном і паролем. Реклама буде приходити автоматично при розблокуванні екрану смартфона або планшета.
Якщо ж Ви працюєте за комп'ютером - тоді за таймером , або якщо якийсь час не буде задіяна мишка і клавіатура. Компанія «ГЛОБУС ІНТЕРКОМ » офіційно зареєстрована на території України . Реєстраційні документи представлені на сторінці «Наші документи». Хочете нічого не робити і отримувати гроші ? Запросіть 7 осіб , які теж хочуть отримувати гроші і нічого не робити. І нехай вони зроблять те ж саме! Перший Ваш прибуток складе 6 копійок на добу. Але коли Ваші люди продовжать Вашу мережу до сьомого рівня ( тому потрібні мінімум 7 чоловік) Ваша прибуток на добу складе від 823 грн. Спробуйте ! У будь-якому випадку Ви нічого не втрачаєте! P.S. Кількість запрошених в перший рівень не обмежена. Цифра 7 взята суто для прикладу.
Реєстрація за посиланням https://sashaq.globus-inter.com
Просмотров: 627 | Добавил: Миколайович | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]